Zakázková výroba

Toužíte po něčem originálním, co nikdo jiný nemá? Máte jasnou představu o dokonalém šperku, ale nikde ho nemůžete sehnat? Ráda Vám zhotovím šperk dle Vašeho přání. K výrobě používám nejčastěji přírodní materiály – minerální kameny, dřevo, semínka Rudrakshy. Dále k doplnění přívěsky a komponenty dle vlastního výběru – nejčastěji z chirurgické oceli, či skla. V nabídce mám také oblíbené české broušené ohňovky (skleněné korálky nejčastěji z Jablonce nad Nisou), elegantní praskané skleněnky a množství originálních komponentů z bižuterních kovů.

Šperky od JM BOHEMIA DESIGN jsou ideálním dárkem, který potěší. Mohu je vyrobit v různých velikostech – dámské, pánské, i pro malé parádnice. Možno též jako partnerské náramky, náramky přátelství, družičkovské a rodinné sety, komplety s náušnicemi a řetízky, čakrové a shamballa náramky, apod.

Tyto šperky jsou nejen krásným doplňkem, ale zároveň se mohou stát také naším talismanem. Vybraným drahým kamenům jsou přisuzovány pozitivní účinky na psychické i fyzické zdraví člověka.

V případě zájmu o šperk na míru mi napište, nebo zavolejte. Je možné domluvit i ukázku vzorků v Písku, kde společně probereme Vaše představy a vybereme vhodné kameny pro Vaši zakázku. Zhotovený šperk si po domluvě vyzvednete v oční optice Galerie Florián v Písku.

Hotové šperky můžete nově zakoupit také na e-shopu https://346422.myshoptet.com/