Zakázková výroba

Toužíte po něčem originálním, co nikdo jiný nemá? Máte jasnou představu o dokonalém šperku, ale nikde ho nemůžete sehnat? Ráda Vám zhotovím šperk dle Vašeho přání. K výrobě používám přírodní materiály – minerální kameny, dřevo, semínka Rudrakshy a kvalitní ocel. Dále k doplnění přívěsky a komponenty dle vlastního výběru – nejčastěji z chirurgické oceli, či skla. V nabídce máme také oblíbené broušené přívěsky original Swarovski Crystals (od autorizovaného prodejce s certifikátem pravosti) a množství originálních komponentů z bižuterních kovů.

Šperky od JM BOHEMIA DESIGN jsou ideálním dárkem, který potěší. Jsou vyráběny v různých velikostech, dámské, pánské i pro malé parádnice. Možno objednat též jako partnerské náramky, náramky přátelství, družičkovské a rodinné sety, komplety s náušnicemi a řetízky, čakrové a shamballa náramky, apod.

Takové šperky jsou nejen krásným doplňkem, ale zároveň mohou být i naším talismanem. Vybraným drahým kamenům jsou přisuzovány pozitivní účinky na psychické i fyzické zdraví člověka a také ochranné, harmonizační a posilující schopnosti. Vhodným výběrem tak můžeme vlastnit šperk, který pozitivně ovlivňuje lidské vlastnosti i schopnosti, hodí se k podpoření našich záměrů, ovlivňuje energie a poskytuje ochranu.

V případě zájmu o šperk na míru, je možné domluvit ukázku vzorků v Písku, kde společně probereme Vaše představy a vybereme vhodné kameny pro Váš záměr. Zhotovený šperk si pak vyzvednete v oční optice Galerie Florián v Písku.